facebook round_1     like 1     google plus_logo_1     google plus_pages-logo_1     twitter round_logo_1     youtube logo_1     pinterest logo_1     rss logo_1

 Понуда за рекламирање на нашиот веб портал: 1.Банер со текст, фото, лого -Статички (неанимиран), -Со... #Најповолни понуди# I.Основни понуди1.Basic понуда -До 4 страни (функционални линкови) -Професионална обработка на вашиот... #Најповолни понуди# Одберете го вашиот хостинг план која најмногу ви одговара за вашите потреби.   Ultimate Hosting... #Најповолни понуди# Изработка на секаков вид на дизајн за промотивни материјали за вашата компанија и и вашиот бизнис.... #Најповолни понуди# Текст за лого и корпоративен дизајн #Најповолни понуди# Создадете фото приказна која ке им ја раскажувате на вашите најмили, повторно и повторно. Креирање на... #Најповолни понуди# Снимање, монтажа, репродукција, и умножување на видео материјал, по ваша желба, и за вашите потреби. Одберете... #Најповолни понуди# Изработка на Flash анимирана веб страна со напредни визуелни, графички и светлосни ефекти, со статична... #Најповолни понуди#
loading...

НАШИ ПРИЈАТЕЛИ

 

 

Занимливости

bruce lee_04

На денешен ден (27 ноември) пред 73 години во Сан Франциско (Калифорнија, САД) е роден еден од најголемите и највлијателните ликови воопшто во светската поп култура. Роден во годината на змејот 1940 година и часот на змејот, величествениот, еден и единствен, мајсторот на боречките вештини и главен "виновник" за нивно устоличување во рамка на светската кутурна-поп ризница......Брус Ли (eng.Bruce Lee).

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Повеќе...

Локални актуелности - Занимливости

big bossПо долгогодишна работа и борба за пробив на големото платно, Брус Ли конечно на денешен ден во 1971 година ја имаше својата светска премиера во Хонг Конг со филмот "Големиот шеф" (анг."Big Boss" односно  "Fist of fury"). 

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Повеќе...

Локални актуелности - Занимливости

freddy beyonce

Денешните уметници (не сите) имаат една предност над некогашните (не сите). Но сите заедно имаат едно нешто заедничко:

Кој го бива го бива....

Разликата е евидентна, се надеваме кај сите кои ке ја видат оваа објава.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Локални актуелности - Занимливости

Во светска премиера деновиве беше објавен најновиот филмски трејлер за најновото остварување за британскиот супер агент 007 или надалеку познатиот Џејмс Бонд.

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Повеќе...

Локални актуелности - Занимливости

Дали сте знаеле дека постои информација во светската кинематографија која говори дека филмот "Валтер го брани Сараево" е далеку најгледан филм во светот напред пред сите други филмски хитови и блокбастери. Имено овој филм од поранешна Југославија бил повеќе од 20 години на репертоарот низ цела Република Кина, откако бил снимен во 1972 година како бисер на тогашната моќна Југословенска продукција.

Valter-brani-Sarajevo-kineska-verzija

Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com

Повеќе...

Локални актуелности - Занимливости

Повеќе Артикли...

Страница 1 од 2

Почеток
Пред
1
loading...

Не лутајте по Интернет...Пронајдете ја вистинската информација...Следете не!!!

Baner delcevoGlobalOnline FB bel Baner delcevoGlobalOnline twitter bel Baner delcevoGlobalOnline YT bel Baner delcevoGlobalOnline Google bel Baner delcevoGlobalOnline linkedin bel

 Понуда за рекламирање на нашиот веб портал: 1.Банер со текст, фото, лого -Статички (неанимиран), -Со... #Најповолни понуди# I.Основни понуди1.Basic понуда -До 4 страни (функционални линкови) -Професионална обработка на вашиот... #Најповолни понуди# Одберете го вашиот хостинг план која најмногу ви одговара за вашите потреби.   Ultimate Hosting... #Најповолни понуди# Изработка на секаков вид на дизајн за промотивни материјали за вашата компанија и и вашиот бизнис.... #Најповолни понуди# Текст за лого и корпоративен дизајн #Најповолни понуди# Создадете фото приказна која ке им ја раскажувате на вашите најмили, повторно и повторно. Креирање на... #Најповолни понуди# Снимање, монтажа, репродукција, и умножување на видео материјал, по ваша желба, и за вашите потреби. Одберете... #Најповолни понуди# Изработка на Flash анимирана веб страна со напредни визуелни, графички и светлосни ефекти, со статична... #Најповолни понуди#